Вітання до дня працівників освіти

Дата: 04.10.2018 12:13

Шановні працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги!

Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом.
Учитель в усі часи залишається опорою суспільства й держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту й особистості вчителя.
Дорогі друзі! Віримо, що добро, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до вас сторицею. Бажаємо вам у цей святковий день гарного настрою! Нехай теплі слова й добрі почуття ваших учнів зігрівають ваші серця. Міцного вам здоров'я, щастя, благополуччя й радості, оптимізму і надії!

З повагою          В.о.сільського голови                                    Начальник відділу освіти

Віктор Гармата                                            Віталій Ралко