Участь у «Напівмарафоні Нова Пошта Чернігів -2018»

Дата: 25.09.2018 13:19

"Перемагай легко"

Саме під таким гаслом 23 вересня на Красній площі обласного центру відбувся «Напівмарафон Нова Пошта Чернігів -2018». Цей захід став традиційним, адже пройшов у Чернігові вже втретє.
Спортивне зібрання об’єднало майже 2 тисячі учасників – дорослих та дітей, більше ста волонтерів. Спробували себе на дистанціях і досить багато гостей із Києва. Були й представники інших країн – Білорусі, Польщі, Сполучених штатів Америки.
Серед учасників цього дійства були і представники нашої громади: Книр Анастасія та Савчук Артем, учені 9 класу Новобасанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів і Верозуб Володимир, учень 10 класу Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Вони приймали участь у забігу на дистанції 1000 м.
Привітали учасників заходу Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш. До речі, очільниця профільного департаменту особисто подолала дистанцію 10 кілометрів.
Спортивне свято також підтримали тисячі глядачів.