Дата: 11.06.2018 10:24

З настанням пожежнонебезпечного періоду  різко зростає ймовірність загорання  сільгоспугідь, лісів та торфовищ.Основними причинами виникнення пожеж в агропромисловому комплексі є сукупність погодних факторів, недотримання правил пожежної безпеки та планів дій щодо пожежного захисту у літній період.

З метою недопущення виникнення пожеж пропонуємо:

• Провести інструктивні наради з керівниками щодо забезпечення пожежної безпеки на період збирання врожаю і заготівлі грубих кормів.
  • Підготувати для використання пожежну і спеціальну техніку, обладнання та інвентар для гасіння пожеж, провести навчання відповідальних працівників.
  • Поновити мінералізовані  смуги, систему протипожежних бар’єрів, підготувати  для забору води всі наявні водонапірні башти, пожежні водоймища і пірси.
  • Забезпечити сертифікованими вогнегасниками об’єкти сільськогосподарського виробництва.
  • Організувати патрулювання пожежонебезпечних ділянок лісових масивів, сільгоспугідь із залученням до цієї роботи громадських організацій  та населення, забезпечити їх засобами наглядної протипожежної агітації та знаками попереджувального характеру.
  • Організувати виготовлення агітаційних матеріалів щодо збереження врожаю від вогню і встановити  їх у місцях збирання врожаю,зберігання та переробки зерна і грубих кормів.
  • Систематично проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки.