В селі Новий Биків відбувся урочистий мітинг «День Пам’яті та Надії».

Дата: 12.05.2018 01:09

9.05.2018 року у с. Новий Биків, біля Обеліску Слави, відбувся урочистий мітинг «День Пам’яті та Надії», з нагоди Дня Перемоги над нацизмом.

Організацією  мітингу займались Новобиківська ЗОШ І-ІІ ступенів  та  сільський будинок культури. Учні 10-го класу були ведучими та декламували вірші. Учні 11-го та 9-го класів піднесли гірлянду пам’яті до обеліску та виконали роль почесної варти. Учениці 3-го класу подарували танцювальну композицію «Катюша».

Із словами подяки ветеранам та воїнам АТО виступив в.о. старости Корнобай М.М.  Також на святі були присутні представники  ТОВ «Наташа Агро». Відправив службу за загиблими отець Георгій. Працівники Новобиківської бібліотеки організували куточок «Пам’яті» для жителів села.

Всі присутні на мітингу, піднесли квіти до Обеліску Слави, вшанували пам'ять загиблих.