Про застосування пестицидів та агрохімікатів

Дата: 24.04.2018 15:22

На виконання листа Мінагрополітики України від 30.03.2018 року №37-13-11/10464 щодо необхідності дотримання агровиробниками встановлених вимог стосовно обробітку сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами з метою мінімізації випадків отруєнь бджіл в сезон 2018 року, вважається за доцільне проведення постійного діалогу на рівні районів, за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, аграрних компаній, фермерів, пасічників та об’єднань пасічників щодо напрацювання спільних дій спрямованих на забезпечення виконання норм чинного законодавства України щодо своєчасного повідомлення пасічників про застосування препаратів.

Крім того, звертаємо увагу на наявність зручних для використання як пасічниками так і агровиробниками інтернет-ресурсів, зокрема, системи моніторингу «GRAND EXPERT» (веб-сайт: www.grand.expert) використання яких покращить комунікацію між ними, що стане додатковим дієвим механізмом по запобіганню отруєнь бджіл.