День довкілля у Новобасанській ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 24.04.2018 14:43

З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища в Новобасанській ЗОШ І-ІІ ступенів №2 було проведено місячник озеленення та благоустрою і День довкілля.

Були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану територія навчального закладу, спортивні майданчики; висаджені багаторічні кущі та квіти. В процесі озеленення території школи брали участь учні 6-9 класів та педагогічний колектив.

Класними керівниками 1-9 класів були  проведені виховні години на тему «Природо, ти – наш другий дім», у ході яких школярі обговорювали екологічні проблем нашого села, висловлювали свої думки щодо забруднення та покращення екологічного стану довкілля.

Озеленення навчальних закладів відіграє важливу роль у вихованні підростаючого покоління, розвиває в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються, активізує пізнавальну, творчу та просвітницьку діяльність школярів.