У Новобасанській ОТГ говорили про кошти на розвиток громади

Дата: 18.03.2018 10:04

16 березня до Новобасанської сільської ради завітали консультанти Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України.

Під час зустрічі консультант з бюджетних питань Микола Силенко  розповів присутнім про кошти, які може отримати громада на свій розвиток.

«Перевагами для ОТГ після об’єднання, по-перше, є перехід на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України – отримали повноваження і ресурси як у міст обласного значення. По-друге, субвенція на розвиток інфраструктури ОТГ. Виділено 1 млрд. грн. субвенції з Держбюджету на покращення інфраструктури ОТГ у 2016 р. (Чернігівська обл. – 31,64 млн. грн.), 1,5 млрд. грн. у 2017 р. (Чернігівська обл. – 84,4 млн. грн.) та 1,9 млрд. грн. у 2018 р. (Чернігівська обл. – 144,4 млн. грн. (проект))», - зазначив Микола Силенко.

Докладно він зупинився на постанові КМУ від 16 березня 2016 р. № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Для присутніх він також показав декілька проектів, які реалізують об’єднані територіальні громади Чернігівщини.