Журибеда Василь Михайлович

ЖУРИБЕДА ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ

(02.01.1973 – 02.07.2024)

Народився 02 січня 1973 року в селі Білоцерківці (Бобровицький район Чернігівська область).

З 1980 по 1988 рік навчався у Білоцерківській неповній середній школі, після закінчення якої продовжив навчання в СПТУ м. Київ за напрямком «Будівництво».

По завершенню навчання працював водієм на підприємстві з надання клінінгових послуг та послуг з технічного обслуговування об’єктів - ВАТ «Імпел Грифінг груп» в м. Київ, а згодом започаткував власне підприємство по наданню комплексного обслуговування об’єктів та працював як фізична особа-підприємець.

Повномасштабне вторгнення російських військ до України застало Василя Журибеду в м. Київ, тож з першого дня вторгнення він не вагаючись став на захист столиці України, доєднавшись до лав добровольців у складі добровольчого формування № 34 територіальної громади м. Києва Святошинського району «Батальйон №1 «К-8». Брав участь у захисті столиці, перебуваючи разом з військовослужбовцями Збройних Сил України та працівниками Національної поліції України на постійному бойовому чергуванні на блок-постах міста, ставши надійною перепоною для диверсійних груп ворога.

26 лютого 2024 року був мобілізований Святошинським районним у місті Києві ТЦК та СП до лав Збройних Сил України, пройшов навчання в навчальному центрі ЗСУ та був призначений на посаду водія 2-го мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Приймав безпосередню участь у захисті України.

02 липня 2024 року, зберігаючи вірність військовій присязі, проявляючи стійкість і мужність під час виконання бойового завдання по захисту державного суверенітету, отримавши в результаті артилерійського та танкового обстрілу поранення несумісні з життям, загинув у бою за Україну біля міста Вугледар (Волноваський район Донецька область).

Похований 10 липня 2024 року в селі Білоцерківці (Ніжинський район, Чернігівська область).

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ!