26 червня  представники громадської організації IRLIGHT  провели зустрічі із жителями Новобасанської громади

Дата: 27.06.2024 15:12

Новобасанська сільська рада дякує громадській організації AIRLIGHT «Захист та реабілітація – у Чернігівській, Сумській та Дніпропетровській областях, стале відновлення постраждалого внаслідок війни мирного населення України» за надану допомогу жителям громади  (цивільне поранене населення) у оформленні документів на допомогу

Проект від ГО «AIRLIGHT»: «Захист та реабілітація – у Чернігівській, Сумській та Дніпропетровській областях, стале відновлення постраждалого внаслідок війни мирного населення України» спрямований на надання підтримки постраждалим цивільним особам та людей з обмеженими можливостями.

Проблема обмеженого доступу до реабілітаційних послуг та недостатнього захисту прав постраждалих від війни громадян в Україні потребує значної уваги.  Даний  проект має на меті змінити цю ситуацію,забезпечуючи доступність реабілітаційних послуг та правовий захист для постраждалих.

Проект охоплює такі області: Сумську, Чернігівську та Дніпропетровську, пропонуючи такі заходи для учасників:

1. Фізична/фізіотерапевтична реабілітація.

2.Консультативна допомога при направленні на медичні послуги.

1. Грошова підтримка на медичне обслуговування та харчування.
  2. Юридичні консультації та допомога в захисті прав, допомога у підтвердженні групи інвалідності та статусу «особа з інвалідністю внаслідок війни».
  3. Семінари та тренінги з розширення правових можливостей.
  4. Тренінги з адаптаційної підтримки та реабілітації.

Якщо вам або вашим близьким потрібна допомога, долучайтеся до даного проекту та разом ми змінимо життя на краще! Ми віримо, що разом ми зробимо значний внесок у покращення якості життя постраждалих та їхню повноцінну реінтеграцію в суспільство.

Для отримання більш детальної інформації або отримання допомоги в рамках проекту, ви можете зв’язатись за телефоном гарячої лінії:+380962039502 або на електрону пошту info@air-light.com.ua

Також, якщо ви потребуєте допомоги, першим кроком запрошуємо Вас пройти опитування за наступним посиланням: