НАВЧАННЯ ПРОТИДІЇ СЕКСУАЛЬНОМУ ОНЛАЙН-НАСИЛЬСТВУ

Дата: 17.06.2024 10:12

З метою профілактики сексуального онлайн-насильства щодо дівчат — підлітків Міжнародної громадської організації “Соціальні ініціативи з охорони праці і здоров’я” (LHSI) у межах проєкту “Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в інтернеті”, який реалізується завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу. Це збірка ресурсів, розроблених й адаптованих у рамках кількох європейських проєктів.
Запрошуємо усіх зацікавлених скористатися цим інструментарієм для підвищення обізнаності щодо роботи з молоддю 14-18 років та захисту дівчат-підлітків в онлайн-середовищі.
Посилання на сайт МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» з матеріалами: https://lhsi.org.ua/c47-navchannya-protidiyi-seksualnomu-onlayn-nasilstvu.