Вшануємо загиблого Героя

Дата: 31.07.2023 10:52

І знову страшна трагічна звістка прийшла до нашої громади. Своє життя за свободу і незалежність України віддав Нікітін Сергій Юрійович, 07.07.1976 року народження.
Загинув Герой на околиці села Площанка Сватівського району Луганської області внаслідок смертельних поранень.
Новобасанська  громада прощатиметься із загиблим Героєм у вівторок, 1серпня.
Закликаємо жителів громади організувати живий коридор для зустрічі Героя!
 Траурна процесія прослідує о 09:30 починаючи з в'їзду у Нову Басань зі сторони Бригинців та до виїзду із Нової Басані на Київ ( вул.Незалежності, вул.Шевченка).
В с.Соколівка живий коридор буде організовано о 10:00.
 Прощання з Героєм відбудеться біля приміщення старостинського округу в с.Соколівка о 10:00.
Велике прохання організуватись, взяти Державні прапори та з усіма почестями вшанувати полеглого за наші з вами життя Героя!
Світла пам'ять воїну!