Привітання голови громади з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 19:48

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, родини загиблих воїнів!

Щиро  вітаю вас з 33-ю річницею виведення військ з Афганістану і Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких “ОБОВ`ЯЗОК” – це не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Ви, воїни-афганці, – народ стійкий, мудрий і добросовісний. Сьогодні, коли в Україні дуже складна ситуація,  вашого досвіду і вашої мудрості потребує наша країна. Разом ми повинні зробити все можливе, щоб зберегти мир в нашій Батьківщині.

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані.

Усім, хто пройшов через горнило жорстокої війни, бажаю міцного здоров’я, оптимізму, родинного щастя та благополуччя.

Нехай завжди над нами буде мирне небо!

Сільський голова                                                 Микола ДЯЧЕНКО