Про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій

Дата: 13.12.2021 14:21

За  січень-листопад 2021 року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області зареєстровано і взято на податковий облік 3585 реєстраторів розрахункових операцій по 715 платниках податків. За листопад 2021 року зареєстровано і взято на податковий облік 281 реєстратор розрахункових операцій по 61 платнику податків.

Кількість зареєстрованих за січень-листопад 2021 року  книг обліку  розрахункових операцій в органах  Головного управління ДПС у Чернігівській області становить 3840 одиниць у 1096 платників податків. У листопаді 2021 року зареєстровано 403 книги обліку  розрахункових операцій 184 платниками податків.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області