Дата: 24.11.2021 20:55

Сьогодні, 24 листопада,  під головуванням сільського голови Миколи Дяченка відбулося засідання виконавчого комітету Новобасанської сільської ради.

На порядок денний було винесено 10 питань. Зокрема, члени виконкому схвалили Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою  населених пунктів Новобасанської сільської ради  на  2021-2023 роки та Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Новобасанської сільської ради в інформаційному бюлетені «Новобасанський вісник» на 2022 рік. Також було прийняте рішення про надання  грошової допомоги особам з інвалідністю з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Внесені корективи до низки попередніх рішень виконавчого комітету. Опрацьовані звернення жителів про надання матеріальної допомоги та прийняті рішення про виділення допомоги за заявами.

Засідання виконавчого комітету пройшло в конструктивному діалозі, з усіх питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.