Актуальні питання напередодні закриття фінансового року

Дата: 11.11.2021 15:44

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

В зв’язку з цим, просимо поширити інформацію серед зацікавлених осіб щодо участі у вебінарі на тему: «Актуальні питання напередодні закриття фінансового року»,  який відбудеться 12 листопада п.р. о 10.00-11.30 за участі представників Головного управління ДПС у Чернігівській області та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Формат проведення: онлайн

ДО "Регіональний Фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області"