Зустріч з генеральним директром комунального підприємства «Бобровицький ЦПМСД»

Дата: 27.08.2021 19:55

27 серпня  голова Новобасанської сільської ради Микола Дяченко, за участі  депутатів та членів виконавчого комітету, провів зустріч з генеральним директром комунального підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмилою Левченко, на якій були розглянуті питання надання доступної та якісної медичної допомоги жителям Новобасанської громади в умовах реформування медичної галузі.

Зустріч проведено з метою налагодження комунікації між органом виконавчої влади та закладами охорони здоров’я, координації роботи, виявлення проблемних питань.