19 серпня 2021 року о 15 годині відбудеться 10 сесія 8 скликання

Дата: 17.08.2021 09:49

19 серпня 2021 року о 15 годині за адресою: вул.Миру, 25 відбудеться 10 сесія 8 скликання                                                                                                                          Порядок денний

1.Про створення лічильної комісії.

2.Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану.

3.Про внесення змін до рішення №25-1/2020 від  08 грудня 2020  року «Про надання права першого та другого підписів на фінансових документах, фінансовій та бюджетній звітності».

4.Про внесення змін до рішення Новобасанської сільської ради №22-1/2020 від 08.12.2020 року  «Про утворення виконавчого комітету  Новобасанської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

5. Про внесення змін до рішення Новобасанської  сільської ради №8-1/2020 від 08.12.2020 року  «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій».

6.Про схвалення проекту договору про співробітництво Бобровицької міської  ради та Новобасанської сільської ради у формі реалізації спільного проекту

7.Про придбання паливно- мастильних матеріалів для роботи пожежного автомобіля Вороньківської пожежної частини на 2021 рік.

8.Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної   документації.

9.Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної   документації.