КОМІСІЯ ТЕБ ТА НС РОЗГЛЯНУЛА ПИТАННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД

Дата: 29.07.2021 15:43

Питання запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2021 року обговорили під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 липня. У засіданні, яке проведено на доручення Прем’єр-міністра України, взяли участь усі заінтересовані органи виконавчої влади та представники ОДА.

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін зазначив, що наближається пік пожежонебезпечного періоду і загрози виникнення пожеж лише зростають.

Далі за посиланням:?