Прозора приватизація:як легко придбати державну нерухомість для власної справи

Дата: 29.03.2021 16:17

Фото без описуНа цю тему 1 квітня о 14.00-15.00 пройде безкоштовний вебінар. Онлайн-захід проведуть представники Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Які теми будуть озвучені?

• приватизація: як придбати державну нерухомість;
  • нові правила оренди державного майна;
  • можливості державної підтримки МСП.

Для участі необхідно буде перейти за посиланням  у зазначений час у день проведення заходу.

Вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь безкоштовна.

Вебінар передбачений Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки.

За інформацією Державної організації «Регіональний  Фонд підтримки підприємництва
по Чернігівській  області»