Оголошення про засідання виконавчого комітету

Дата: 27.01.2021 12:59

29 січня 2020 року о 14 годині в приміщенні Новобасанської сільської ради  відбудеться засідання виконавчого комітету

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО

1.Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Новобасанської сільської ради на І квартал

2. Про стан виконавської дисципліни, її покращення та удосконалення в сільській раді за підсумками 2020 року

3. Про стан роботи із зверненням громадян, що надійшли до сільської ради у 2020 році.

4.Про стан розгляду інформаційних запитів у Новобасанській сільській раді за 2020 рік

5.Про внесення змін до рішення №178 від 13.10.2020 "Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на підвідомчій території Новобасанської сільської ради"

6.Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв і комунальних послуг на підвідомчій території Новобасанської сільської ради

7.Про зобов’язання Новобасанської сільської ради щодо забезпечення безоплатним житлом фахівця з вищою педагогічною освітою.

8.Про зобовязання Новобасанської сільської ради щодо забезпечення безоплатним житлом фахівця з вищою медичною освітою.

9. .Про неналежне виконання своїх батьківських обов’язків в неблагополучних сім’ях.

10.Про внесення змін до датку №1рішення виконкому Новобасанської сільської ради  від 18.12.2019 року №183 «Про затвердження Положення та створення комісії з питань захисту прав дитини»

13.Про комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на підвідомчій території  Новобасанської сільської ради

14. Про заходи попередження загибелі людей на пожежах та попередження надзвичайних ситуацій і травмування від них.

15. Про розгляд заяв.