Вітаємо з перемогою!

Дата: 22.05.2020 14:41

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 06 травня 2020 № 152 «Про підсумки проведення  обласного етапу конкурсу дослідницько-експериментальних робіт «Юний дослідник» ученицю 6 класу Білоцерківського ЗЗСО І-ІІ ступенів Вакуленко Наталію нагороджено дипломом переможця за зайняте І місце у номінації «Народознавство та краєзнавство» за дослідницько-експериментальну роботу на тему: «Весільні обряди в селі Білоцерківці, Бобровицького району, Чернігівської області» (науковий керівник вчитель української мови та літератури Вікторія Самборин). Творчу роботу направлено для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу.

Вітаємо юну дослідницю нашого краю та бажаємо подальших звершень на фінальному етапі конкурсу!