Допомога по частковому безробіттю на період карантину

Дата: 04.05.2020 15:46

28 квітня 2020 року набув чинності Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306.

Детальна інформація розміщена на сайті Державної служби зайнятості в розділі «Роботодавцям» за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period-karantynu , а саме:

- покрокова інструкція щодо отриманні допомоги по частковому безробіттю на період карантину;

- інфографіка «Як роботодавцю отримати допомогу по частковому безробіттю на періодкарантину?»;

- Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину;

- примірний договір про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину (форма);

- відомості про осіб, щодо яких виконуються вимоги частини третьої статті 471 Закону України «Про Зайнятість населення» (форма).

Індивідуальну консультацію можна отримати, звернувшись до відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за телефоном (046-32) 2-50-21.