УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 24.04.2020 10:45

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !!!

На виконання постанови головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 року № 11 «Щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в поминальні дні», протоколу засідання районної комісії ТЕБ та НС від 22.04.2020 року №10, розпорядження сільського голови Новобасанської сільської ради від 23.04.2020 року № 42-од «Щодо протидії поширення на території Новобасанської ОТГ COVID-19 в поминальні дні»,  кладовища для відвідування та проведення поминальних служб на підвідомчий території Новобасанської ОТГ будуть закриті.