Відкривайте й розвивайте власний бізнес в Україні!

Дата: 27.02.2020 16:37

У службі зайнятості – найбільша база можливостей, однією з яких є започаткування безробітними власної справи. Фахівці гарантують їм на цьому шляху всебічну підтримку та сприяння, а для старту пропонують скористатися виплатою всієї суми допомоги по безробіттю одноразово.

За роки існування служби зайнятості майже 13 тисяч шукачів роботи скористалися можливістю стати підприємцями. Багато хто з них успішно працює на цій ниві, створює нові робочі місця, в тому числі й за фінансової підтримки служби зайнятості.

Заохотити українців відкривати й розвивати власний бізнес має на меті й державна програма фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9». Про це детальніше дізнайтесь за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/