Вшанування пам'яті Героїв битви під Крутами

Дата: 30.01.2020 14:02

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами.
   Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

Виховуючи молоде покоління в дусі патріотизму, показуючи приклах незламного духу молоді у Новобиківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулась урочиста лінійка, присвячена цим подіям. Даневич А. М. (бібліотекар закладу) оформила книжкові виставки на теми: "Соборна незалежна Україна" та "Розстріляні Крути".  Учні 6 класу випустили тематичну газету приурочену цим трагічним подіям.

Фото без опису Фото без опису

До цієї пам’ятної дати в Новобасанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів здобувачі освіти 5-9 класів провели виховні заходи.

Здобувачі освіти  Білоцерківського ЗЗСО  І-ІІ ступенів  протягом дня мали можливість доторкнутися до трагічної сторінки битви під Крутами, переглядаючи кадри фільму «Вшануймо пам’ять Героїв Крут», декламуючи змістовну патріотичну поезію, присвячену юним героям-крутівцям, та слухаючи проникливу розповідь вчителя історії Олексія Деркача.

Вшанування пам'яті  героїв битви під Крутами здобувачами освіти Старобиківського ЗЗСО І-ІІ ступенів.