У Новобасанському  ДНЗ «ЗЕРНЯТКО" відбулося свято до Дня Святого Миколая

Дата: 20.12.2019 10:45

У Новобасанському  ДНЗ «ЗЕРНЯТКО" відбулося свято до Дня Святого Миколая. Цього дня було проведено майстер  клас з  розмальовування пряників, який провела мама вихованця Ільїна Галина. В цій роботі їй допомогли вихователі Катерина Кареліна, Світлана Вітченко, помічник вихователя Надія Сухопаль. На допомогу прийшли батьки    Стрикун Жанна та Стужна Наталія. Також в кожній групі пройшли дійства з нагоди даного свята: дітки водили хороводи, розповідали вірші, танцювали. Отримано багато радості та враження. Свято вийшло цікаве, веселе і дуже значиме для дітей.  Радості  не було меж, адже по завершенню всіх учасників чекали солодкі подарунки.