Вітаємо з Всесвітнім Днем вчителя !

Дата: 04.10.2019 11:32

Дорогі працівники педагогічної ниви!

Легкою ходою, з букетом осінніх квітів і ласкавими сонячними променями прийшло до закладів освіти і до ваших осель професійне свято – День учителя!

Прийміть найщиріші вітання від тих, хто давно покинув шкільний поріг і від сьогоднішніх учнів, які йдуть до вершини знань. Нехай ваша душевна краса і благородство стануть надійним фундаментом щасливого життя!

Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай крупиці знань, з яких формується повно  цінний розумовий багаж, міцно осідають в головах наших здібних дітей.

Дорогі, наші заслужені педагоги, відмінного Вам  самопочуття і простого людського щастя!