У Новій Басані відкрився супермаркет

Дата: 22.10.2018 16:47

20 жовтня  у  центрі с. Нова Басань відкрився  супермаркет  «RC».   Святкова подія відбулась о 14 годині.  Великий натовп людей зібрався на урочисте відкриття, а  перші покупці,які придбали товар на різні суми отримали гарні подарунки.

Дорослі та дітвора відразу заповнили весь магазин. Очі малечі розбігались від різноманіття солодощів, а дорослі із кошиками походжали по магазину і така щира радість і розгубленість була помітна на їх обличчі! А магазин справді чудовий: новітнє обладнання, прекрасний інтер’єр, гарна викладка товарів різних найменувань задовольнять найбільш вимогливого покупця. Для зручності безготівкової оплати  встановлено  банківський термінал, працює три каси. Найближчим часом обіцяють відкриття кафе.

То ж запрошуємо всіх  бажаючих завітати до Нової Басані і новенького супермаркету, який став справжньою окрасою села.

Світлана   Зубець