У Новобасанській громаді відбулися заходи до Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2018 14:31

1 червня в Україні традиційно святкують День захисту дітей. В цей день прийнято в населених пунктах проводити розважальні масові заходи за участю діток.

Таке свято пройшло і в  Новобиківському ДНЗ "Яблунька". Величезний ажіотаж зробили  вихователі, які малювали на обличчях діток малюнки фарбою. Всі поверталися додому в нових образах: хтось був героєм сумного жанру зі сльозою на обличчі, хтось клоуном, старші хлопці надавали перевагу патріотичним малюнкам, дівчатка проявляли бажання намалювати метелика на щоці, а дітки молодшого віку хотіли бути звірятками.

А учні 7-8 класів  Новобасанської ЗОШ І-ІІІ ступенів  разом з учителями провели одноденний туристичний похід. У пришкільному таборі "Сонечко" відбулися розважальні ігри та конкурси.