Цилюрик Микола Іванович

ЦИЛЮРИК МИКОЛА ІВАНОВИЧ

(09.10.1998 – 06.08.2024)

Народився 09 жовтня 1998 року в селі Нова Басань (Бобровицький район, Чернігівська область).

Після закінчення в 2015 році Новобасанської ЗОШ I-III ступенів, успішно склав іспити та був зарахований студентом І курсу Національного університету біоресурсів і природокористування України, де по закінченню навчання здобув освітню кваліфікацію Магістра з фінансів.

З дитинства мріяв бути Воїном, Захисником України та рідного дому. Тож відразу після здобуття вищої освіти, в квітні 2021 року, втілюючи в життя свою мрію, не вагаючись став до лав Національної гвардії України. Військову службу проходив в місті Київ, а далі підрозділ був передислокований до міста Кривий Ріг, де 24 лютого 2022 року зустрів повномасштабне вторгнення російських військ до України.

Жорстока війна росії проти України не залишила вибору молодому Воїну, тож за покликом власного серця в жовтні 2023 року він долучився до Бригади швидкого реагування Національної гвардії України «Рубіж», де разом з побратимами проходив професійну підготовку та виконував військові і бойові завдання. "Не ми починали цю війну, але ми маємо її закінчити" – ця фраза, яку Микола часто повторював, стала життєвим кредо не тільки його, а і багатьох Воїнів України після 24 лютого 2022 року.

06 серпня 2024 року, виконуючи бойове завдання, повязане з захистом суверенітету та територіальної цілісності України, загинув в   бою з ворогом поблизу населеного пункту Спірне (Бахмутський район Донецька область).

Похований _________ 2024 року в селі Нова Басань (Ніжинський район, Чернігівська область).

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ!