02 березня Новобасанська громада зустрічає свого Героя

Дата: 01.03.2023 16:56

02 березня  у скорботі  Новобасанська громада зустрічатиме свого Героя Ростислава ТУРЧИНА, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Прохання до жителів громади, 02 березня, близько 10.30, утворити живий коридор, починаючи від в'їзду в село Новий Биків (біля газової заправки), по вулиці Центральній, до школи,  далі по вул. Петровського у напрямку будинку загиблого, щоб гідно зустріти Героя.

Церемонія  прощання із загиблим  відбудеться біля Свято-Успенської церкви.

Серце  воїна ЗСУ зупинилось. Але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо. Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам’ять!