Привітання сільського голови з Днем пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2023 10:07

З Днем пам'яті і примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Усі ми у невичерпному боргу перед тими, хто віддав у тій війні свої життя, чия юність та молодість були  покладені на вівтар перемоги. Ми пам'ятаємо жахи військового лихоліття з розповідей наших дідів, а сьогодні особливо цінуємо та розуміємо ціну мирного життя.
   Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував Україну.
  Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора спільними зусиллями зупинили об'єднані нації.
  Ми пам'ятаємо, що перемагає той, хто захищає рідну землю. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона - запорука неминучої перемоги сьогодні.
  Хай мир і злагода панують на нашій землі!
  Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!